anasayfa
Haber Detay

Amasra Pansiyon, Amasra Otel, Amasra Apart Pansiyon

user

Amasra pansiyon, Bartın ilinin güzel ve şirin ilçesi Amasra pansiyon ve otelleri ile özellikler yaz dönemlerinde doluluk yaşamaktadır. Amasra Fatih Sultan Mehmet Han'ın lalasına çeşm-i cihan bumu ola dediği yerdir. Karayolu ile gelmek isteyenler için güzergah şu şekildedir.

İstanbul yada Ankara istikametinden gelirken otobandan Bolu Mengen istikametine döndükten sonra sırasıyla Bolu Mengen, Devrek, Çaymuma, Bartın ve Amasra olarak gelinebilmektedir.

Amasra'ya tatil amaçlı gelmek isteyenler için yapılabilecek etkinlikler şu şekildedir.

Yarım ada olan Amasra'yı denizden de görmek isteyenlere tekne turları, doğayı yeşili seviyorum diyenlere Doğa yürüyüşü yapabilecekleri yeşillikler içinde yürüme imkanı, tarihi yerleri görmeyi severim fotoğraflarım diyenlere tarihi surlar kaleleri görme ve fotoğraflama imkanı, denize sıfır yemek yada çay içmek benim için çok önemli diyenlere ise çok uygun fiyatlara çay kahve içme yemek yada Amasra'da meşhur olan balık yemek imkanı.

Amasra'ya gelip kalacak yer sıkıntısı çekmemek için önceden kalacaağınız otel yada pansiyonu arayıp yer ayırmanız gerekmektedir. Denize yürüme mesafe hem sessiz sakin bir ortam arıyorsanız yeşillikler içinde şirin bir pansiyon olan Amasram Pansiyonu arayarak yer ayırablilirsiniz.

Amasra Pansiyon olarak temiz hijyenik hizmet vermekteyiz.


Tarih : 15-07-2017